Blog categories

Comments

FLORIDA

ŽYGIAI
LAUKINĖ GAMTA
KELIONĖS KANOJOMIS
ŽYGIAI
LAUKINĖ GAMTA
KELIONĖS KANOJOMIS
Image module
 • IŠVYKIMAS:FORT MYERS, FL
 • KELIONĖS TRUKMĖ: 7 DIENOS
 • KELIONĖS KAINA: $795
 • AMŽIAUS GRUPĖ: NĖRA LIMITO
 • GRUPĖS DYDIS: 6-7 ŽMONĖS (neskaitant vadovo)
 • KALBA: LIETUVIŲ / ANGLŲ
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
 • TRANSPORTAS
 • NAKVYNĖS VIEŠBUTYJE (1 naktys)
 • KANAJOS IR VISA KITA TURISTINĖ ĮRANGA
 • MAITINIMAS IŠPLAUKUS
 • PARKO ĮĖJIMO IR NAKVYNĖS MOKESČIAI
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
 • SKRYDIS Į IR IŠ FORT MYERS, FL
 • NAKVYNĖ VIEŠBUTYJE GRĮŽTANT
 • KELIONĖS DRAUDIMAS

Apie KELIONĘ

“Dešimt tūkstančių salų” vadinamas Everglades nacionalinis parkas  – tai salų grandinė prie pietvakarinių Floridos krantų. Everglades yra didžiausia subtropinė dykuma JAV ir trečias pagal dydį nacionalinis parkas žemesnėse 48 valstijose. Vandens draustinyje gyvena įvairūs laukiniai gyvūnai ir egzotiški augalai. Jame gyvena daugiau nei 350 rūšių paukščių, 300 rūšių gėlavandenių ir sūraus vandens žuvų, 40 rūšių žinduolių ir 50 roplių rūšių. Dėl šios priežasties tai yra viena iš trijų vietų pasaulyje, įtraukta į saugomų vietovių sąrašus, kaip Tarptautinis biosferos rezervatas, tarptautinės svarbos pelkynas ir Pasaulio paveldo objektas.

Šis archipelagas yra viena geriausių iš nedaugelio likusių naktinio dangaus stebėjimo vietovių pietvakarių Floridos pakrantėje. Dėl nesugadintos gamtos ir žemutinės pietinės platumos lokacijos, ši vietovė yra viena geriausių ir unikaliiausų žvaigždžių bei Paukščių tako stebėjimo vietų.

Dažnas nusigąsta Everglades roplių, bet mūsų planuojamoje Everglades kelionėje to bijoti nereikia. Labiausiai visus gąsdinantys aligatoriai gyvena žemyninėse pelkėse ir kanaluose, o ne salose, kur keliaujame mes. Didžiausia atrakcija yra anskti ryte stebėti kūdus meškėnus, kurie nuo kanojų laižo ryto rasą, juk gėlo vandens ten jie niekur kitur gauti negali, nei rytinė rasa nusėdusi ant lapų, ar šiuo atveju, mūsų kanojų…

1 diena: Atvykimo diena. You Go Wild Adventures ekipažas jau atvykęs su visa įranga didžiausiam galimam jūsų komfortui: kanojos, liemenės, palapinės, čiužinukai, visa lauko virtuvė, kėdutės ir pavėsinės, maistas 6 dienoms visai grupei – viskas paruošta ir supakuota. Jūs atskrendate į Fort Myers, FL ir visi susitinkame viešbutyje, kurį jums nurodysime. Šiandienos tikslas – susipažinti su grupe, aptarti kelionės planą ir gerai išsimiegoti. Ryt prasideda nuotykis!

2-5 diena:  Šiandien keliamės anksti ir  lekiam į Everglades miestelį, iš kurio su pirmu atoslūgiu pasileisime į vandenynines salas. Paruošiame kanojas, laiko negaištame, nes labai svarbu pajudėti su atoslūgio banga.  Pasileidžiame į salas. Nakvosime palapinėse.

Salose nakvojame ir judame iš vienos į kitą priklausomai nuo to, ką gauname Nacionalinio parko būstinėje. Plaukiojame tarp salu, stebime gamtą, ieškome žiemojančių paukščių, sekame delfinus, žuvaujame šviežiai vakarienei, ilsimės ir džiaugiamės aplinka. Tikri Robinzonai. Gerai, kad nereikia kalbėtis su kamuoliu. Pokalbiai prie laužo su pakeliaiviais, mėgiamos knygos skaitymas, ar tiesiog žiūrėjimas į beribį tolį, visa yra jūsų poilsiui, naujoms draugystėms, idėjoms, vidinės „baterijos“ pakrovimui. Gerai pabėgti nuo kasdienio šurmulio ir įtampos. Relax!

7 diena: Su potvynio banga grįžtame i krantą. Išsipakuojame, susikrauname viską į automobilį ir judame atgal į Fort Myers. Kas nori, gali likti nakvoti prieš skrydį arba galime jus paleisti oro uoste. Svarbu, kad jūsų skrydis namo nebūtų anksčiau nei 5 val. vakaro.

Kaina žmogui nuo

$795 + vietinis skrydis

užstatas $100/žmogui
 

Kelionės datos 2024 metams

02/10-02/15  (7 DIENOS)

Kelionės draudimo

Partneris

Turite klausimų?
Pasikalbėkite su grupių vadovais

708-267-3487
708-870-0788

Susisiekite su mumis

Patarimai jūsų kelioniniam krepšiui
Trumpas kelionės aprašymas
Image module

MINESOTA

Banner image

SAVAITGALIS

Banner image

FLORIDA

Banner image

PERU II

Banner image

SAVANORYTSTĖ

Banner image

EKVADORAS

Banner image

GVATEMALA

Banner image

KOLUMBIJA

Banner image

AMERIKA AUTOBUSU 2020

Banner image

PERU III

Banner image

Kelionių žurnalas

YOU GO WILD ADVENTURES

GO WILD ADVENTURES

Gaukite pasiūlymų, naujienų ir patarimų.

Tapkite mūsų draugais

Mus galite sekti

Susisiekite su mumis

708-267-3487 / 708-870-0788

Susisiekite su mumis

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://yougowild.com/wp-content/uploads/DSC_4602-2.jpeg);background-color: rgba(0,0,0,0.27);background-size: cover;background-position: center bottom;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti