Blog categories

Comments

GVATEMALA

ŽYGIAI
LAUKINĖ GAMTA
KULTŪRINĖS KELIONĖS
KELIONĖS AUTOBUSU
ŽYGIAI
LAUKINĖ GAMTA
KULTŪRINĖS KELIONĖS
KELIONĖS AUTOBUSU
Image module
 • ATVYKIMAS: ANTIGUA
 • IŠVYKIMAS: ANTIGUA
 • KELIONĖS TRUKMĖ: 11 DIENŲ
 • KELIONĖS KAINA: $1,790 + tarptautinis skrydis
 • AMŽIAUS GRUPĖ: NUO 14 METŲ
 • GRUPĖS DYDIS: 6-12 ŽMONIŲ
 • KALBA: LIETUVIŲ / ANGLŲ
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
 • PRIVATUS TRANSPORTAS PAGAL KELIONĖS PROGRAMĄ
 • LIETUVIŠKAI KALBANČIOS GIDĖS PASLAUGOS VISOS PROGRAMOS METU
 • LAIVAI EŽERE ATITLAN, RIO DULCE
 • TUCTUC SANTIAGO ATITLAN
 • 2-3* VIEŠBUČIAI ARBA MIELI SVEČIŲ NAMAI AR LODŽIJOS SU PUSRYČIAIS VISAS DIENAS
 • VISI ĮĖJIMŲ MOKESČIAI PAGAL PROGRAMĄ
 • VIETINIAI GIDAI TEN, KUR JIE YRA REIKALINGI ARBA BŪTINI
 • PIETŪS 8 KELIONĖS DIENĄ
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
 • PIETŪS, VAKARIENĖS
 • SVEIKATOS DRAUDIMAS
 • ARBATPINIGIAI GIDAMS, VAIRUTOJAMS, KAMBARINĖMS IR LAGAMINŲ NEŠIKAMS
 • COVID-19 TESTAI, JEIGU JIE BUTU REIKALINGI

Apie KELIONĘ

Gvatemala nepaprastai turtinga istorija ir kultūra, senosiomis radimvietėmis ir nuostabia kolonijine architektūra, gamtos grožiu ir galimybe kasdien patirti kažką nenusakomo. Šalis žinoma kaip Centrinės Amerikos majų kultūros centras dėl daugybės istoriškai svarbių ir didžiausių majų radimviečių. . Kraštovaizdis stulbina vešliais atogrąžų miškais, pripildytais egzotiškų gyvių ir paukščių garsų. Kolonijimiai miestai, įsikūrę tarp kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių verčia užsimiršti laike, apsupa spalvingos architektūros kontrastu, muzikos garsais, dieviškais kvapais ir tiesiog vietinės kultūros prisotintu miesto ūžesiu. Vietiniai turgai stebina audinių, egzotiškų vaisių ir daržovių, prieskonių, rankdarbių ir vietinės virtuvės patiekalų gausa. Kartą atpsilankęs Gvatemaloje savęs klausi, kada čia sugrįši vėl.

Kelionės GRAFIKAS

1 DIENA

Atvykimas į Gvatemalos sostinės oro uostą. Pasitinka gidė Lina, jau devynerius metus gyvenanti Gvatemaloje. Pervežimas į viešbutį Antigvoje.

2 DIENA

Pusryčiai. Antigvos turas pėsčiomis aplankant žymiausius miesto paminklus, vienuolynus, bažnyčias, centrinę aikštę. Susipažinsite su kolonijine Gvatemalos istorija, kai šis miestas buvo ne tik Gvatemalos, bet ir visos Centrinės Amerikos sostine.

Po pietų lengvas ir žavus žygis link netoli Antigvos esančio krioklio arba galimybė apsilankyti avokadų plantacijose ir susipažinti su jų auginimu. Taip pat galima organizuoti linksmas šokolado dirbtuvėles, kur taip pat sužinosite labai daug apie kakavą ir šokoladą. Nakvynė Antigvoje.

3 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Apsilankymas spalvinguose majų gyvenamuose miesteliuose San Juan Sacatepequez (turgaus diena) ir Santo Domingo Xenacoj, kur susitiksime su vietinėmis moterimis audėjomis. Pervežimas į Panajachel nakvynei.

4 DIENA

Pusryčiai. Ežero turas laivu aplankant majų gyvenamus miestelius San Juan La Laguna ir Santiago Atitlan. Čia susipažinsite su majų gyvenimo būdu, tradicijomis, religiniu sinkretizmu. Nakvynė Panajachel

 5 DIENA

Pusryčiai viešbutyje, ankstyvas išvykimas link Pakajos vulkano. Šiandien apsilankysime vieną lengviausių įkopti, bet dažnai netikėtai nustebinančių ugnikalnių Pacaya. Įpatingai aktyvus 2021, tikime, stebins ir 2022-aisiais. Žygis į viršų trunka apie 1.5 val., nusileidimas apie vieną valandą. Nakvynė sostinėje.

 6 DIENA

Ankstyvi pusryčiai. Paliksime Gvatemalos aukštikalnes ir trauksime link archeologinio parko Quirigua, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą dėl aukščiausių majų pasaulyje stelų, t.y. akmeninių monolitų. Po pietų atvyksime į Rio Dulce ir autobusą pakeisime į motorinę valtį. Čia matysime mangroves, prabangias vilas ir besipuikuojančias jachtas, vietinių gyventojų vargingus namelius, paukščių salas, gamtos įvairovę. Lankysime vietinėje mokykloje, apsuptoje džiunglių, kur mokosi apie aštuoni šimtai vaikų. Ekskursiją baigsime etnijos garifuna gyvenamame kaimelyje Livingston, kur ir nakvosime.

 7 DIENA

Ankstyvi pusryčiai. Šiandien tęsime Rio Dulce turą motorine valtimi ir lankysimės unikalioje vietoje, kur karųtos terminės versmės susiduria su vėsia tyro vandens upe. Maudysimės šiame tropiniame rojuje. Vėliau vyksime link Flores (apie 4 valandos kelio) nakvynei.

8 DIENA

Ankstyvi pusryčiai. Šiandien lauks ilga diena. Lankysitės Tikalyje, pačiame didžiausiame visų laikų majų civilizacijos mieste. Turėsite galimybę išvysti įspūdingas struktūras, šventyklas, piramides, aikštes, susipažinsite su hidraulikos sistema. Tikalis įsikūręs įspūdingame subtropiniame miške, kur taip pat galėsite stebėti gyvūniją. Vėliau išvyksite į džiunglių gilumoje, už 23 km nuo Tikalio esančią bendruomenę Uaxactun, čia pietausite ir turėsite galimybę susipažinti su bendruomenės gyvenimo būdu, užsiėmimais. Bendruomenė gyvena apsupta dar vieno galingų majų miestų Uaxactun griuvėsių ir gyvena iš džiunglių teikiamų gėrybių.  Nakvynė viešbutyje Flores saloje.

9 DIENA

Pusryčiai. Ilga kelionė link Coban regiono sustojant Raxruha regione, kur pažinsime įspūdingas požeminių urvų sistemas ir padangomis plauksime požeminėmis upėmis, kurios, majai tikėjo, yra įėjimas į požeminį pasaulį. Nakvynė Lanquin.

10 DIENA

Pusryčiai. Šiandien lankysimės tarp kalvų, džiunglėse pasislėpusiuose kalkakmenių baseinėliuose Semuc Champey. Tai diena skirta mėgautis vaizdai ir maudytis. Po pietų išvykimas link Gvatemalos sostinės nakvynei.

11 DIENA

Pusryčiai. Pervežimas į Gvatemalos oro uostą. Iki pasimatymo, Gvatemala!

ANTIGUA
SAN JUAN SACATEPEQUAEZ
SANTO DOMINGO XENACOJ
PANAJACHEL
SAN JUAN LA LAGUNA
SANTIAGO ATITLAN
PACAYA
RIO DULCE
COPAN
TIKAL
UAXACTUN
SEMUC CHAMPEY

Kaina nuo

$1,790

+ tarptautiniai bilietai

užstatas $700/žmogui

Kelionės datos 2022 metams

11/24-12/04

Kelionės draudimo
partneris
Turite klausimų?
Pasikalbėkite su grupių vadovais

708-267-3487
708-870-0788

Susisiekite su mumis

Patarimai jūsų kelioniniam krepšeliui
Trumpas kelionės aprašymas
Image module

PERU II

Banner image

SAVANORYTSTĖ

Banner image

EKVADORAS

Banner image

GVATEMALA

Banner image

KOLUMBIJA

Banner image

AMERIKA AUTOBUSU 2020

Banner image

PERU III

Banner image

Kelionių žurnalas

YOU GO WILD ADVENTURES

GO WILD ADVENTURES

Gaukite pasiūlymų, naujienų ir patarimų.

Tapkite mūsų draugais

Mus galite sekti

Susisiekite su mumis

708-267-3487 / 708-870-0788

Susisiekite su mumis

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://yougowild.com/wp-content/uploads/170976_186116648072954_7160268_o.jpg);background-color: rgba(0,0,0,0.27);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti