Blog categories

Comments

Dauguma į Meksiką keliauja žiemą

Dauguma į Meksiką keliauja žiemą,

bėgdami nuo speigų ir šalčių bei ilgėdamiesi tropinės šilumos.

Ahhh… atsigulame į paplūdimio kėdę su spalvingu lietsargėliu, kyšančiu iš gaivinančio gėrimo taurės rankoje ir kojų pirštus panariname į karštą birų smėlį… Atitrukstame nuo darbų, rūpesčių, net minčių. Čia, Meksikoje, mes tiesiog būname.Na o kam gi ribotį šį malonumą tik šaltajam sezonui? Štai keletas svarių priežasčių, kodel verta i Meksiką vykti vasarą.Visų pirma, vasaros metu Meksika ypač žavi savo kultūrinėmis šventėmis. Guelaguetza (sakome, Gelageca) dar vadinama Pirmadieniais and kalvos, tai šventė su spalvingomis eitynėmis, kurių metu eksponuojami skirtingų vietinių genčių tradiciniai aprėdai bei šokiu perteikiami istoriniai įvykiai. Guelaguetza, vienas svarbiasių kultūrinių renginių Meksikoje, vyksta kasmet Liepos mėnesį Oaxaca mieste. Ne mažiau dėmesio verti yra ir Zacatecas mieste kiekvieną vasarą vykstanti folklioro šventė bei kamerinės muzikos festivalis San Miguel de Allende mieste Rugpjūčio mėnesį.Suprantama, kad dauguma baidosi vykti i Meksiką vasarą dėl oro. Priešingai nei jus galvojate, vasara Meksikoje gali būti netgi labai maloni.

Tiesa, Šiaurinėje Meksikoje, besiribojančioje su JAV oras tampa karštas, sausas ir tiesiog nepakeliamas. Tačiau jei vyksite i Karibų pakrantę, čia oras išlaiko maolonią +25-30 C temperatūrą, o vasaros lietūs atgaivina ne tik sielą, bet ir gamtą, kuri eidama iš proto suvešėja visais tropiniais atspalviais. Nesigąsdinkite, liūtys čia yra labai nuspejamos, todėl belieka suplanuoti savo užsiėmimus, keletą popietės valandų paliekant siestai – poilsiui. Be to, vasarą turistų spūstys aprimsta, todėl galite džiaugtis mažesnėmis kainomis, išstirtiniu aptarnaujančio personalo dėmesiu bei užsiėmimais, kurie galimi tik vasaros metu.Tai ką gi čia veikti? Visu pirma, vasarą jūriniai vėžliai išlipa į krantą dėti kiaušinių. Na o po keturiasdešimties dienų, apie birželio vidurį, iš lizdų tūkstančiais i vandenį skuba simpatiški mažulyčiai greitučiai vėžliukai. Vėžlių apsaugos programos, kurių darbuotojai prižiūri vėžlių perėjimo zonas bei jomis rūpinasi, su malonumu priima saugius stebėtojus bei savanorius.Ne mažiau įdomus ir daugumai prieinamas (na gal tiksliau per kelias valandas laiveliu nuo kranto priplaukiamas) malonumas – nardymas su bangininiais rykliais. Skamba baugiai, ar ne? Šie vandenynų gigantai maitinasi planktonu, kartais smulkiomis žuvimis, todėl žmogui yra visiškai saugu būti arti jų. Jie ilgiu siekia iki 14 metrų ir sveria iki 30 tonų. Kankūnas bei Holbox ( tariame Olbuš) sala yra kaip tik tos vietos, iš kurių laiveliais yra plukdomi visi, norintys panardyti su šiais gražuoliais milžinais vasaros ir rudens sezonu.

Taip pat čia Liepos menesį Moterų saloje (Isla Muheres) yra švenčiama bangininių ryklių šventė, kurios tikslas yra skleisti informacija apie vietinės ekosistemos išsaugojima, pasiekimus ir tiesiog pasigrožėti bangininiais rykliais.Na o banglentininkams vasara Meksikoje tikras rojus, vasariškos temperatūros išliūliuoja sroves ir atneša puikias bangas. Sakoma, kad tai taip pat puiki vieta ir laikas išmokti plaukti banglente, nes oras ir vaduo yra šiltsni, na o į vandenį besimokant tenka įkristi ne kartą ir ne du. Sayulita miestelis traukia profesionalus ir ne tik savo šaunia triukšminga paplūdimio atmosfera, na o bepradedantiesiams siulome šiek tiek ramesnį san Blas paplūdymį.

Turime paminėti cenotes – povandeninius tunelius bei uolas po kurias galima nardyti krištolo skaidrumo vandenyse labiau patyrusiems. Yucatan pusiasalyje jų priskaičiuojama virš 2,000, iš jų dauguma yra atviri plaukiojimui, paviršiniam ar giluminiam nardymui.Nepamirškite aplankyti ir senųjų Majų griuvėsių, kuriu aplink apstu: populiariosios Chichen Itza, Tulum, bei kitos mažiau turistų nusėstos – Sian Ka’an, Muyil, Chacchoben ir dar daugiau.Žodžiu, užsiėmimų daug ir įdomių. Svarbu tik pasirinkti, kas labiausiai tinka jums ir jūsų šeimai. Taigi, paįvairinkime savo vasaros savaitgalius ir lekiam į Meksiką.

Kelionių žurnalas

Panama
Argentina
Nikaragva
Meksika
Peru
Minesota
Viskansinas
Bolivija
Akimirkos iš paskutinės kelionės

MEKSIKA

Turite klausimų?
Pasikalbėkite su grupių vadovais

708-267-3487
708-870-0788

Susisiekite su mumis

Daugiau žurnalo įrašų

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://yougowild.com/wp-content/uploads/MEXICO12.jpg);background-color: rgba(0,0,0,0.27);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti